Klasa I z naszej szkoły wygrała plebiscyt na NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ KLASĘ I W POWIECIE PIŃCZOWSKIM

Wychowawca: Beata Buczak
Klasa I: Eryk Adamski, Artur Chatys, Emilia Hanas, Wiktor Hanas, Adrian Januszek, Jakub Matyjas, Agata Skubik, Julia Tyburczyk, Kamil Wójcik, Hubnert Wróbel ,Szymon Ziółkowski.

Najsympatyczniejsza klasa I w powiecie pińczowskim w roku szkolnym 2016/2017

Akcja „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” od 14 lat jest organizowana przez „Echo Dnia” przy pomocy burmistrza Pińczowa Włodzimierza Baduraka, policji, straży pożarnej, szpitala wojewódzkiego i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Wsparcia udzielają marszałek województwa, wojewoda świętokrzyski i Świętokrzyski Kurator Oświaty. Akcja pozwala przekazać dzieciom najważniejsze informacje dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa.

Zwieńczeniem akcji jest prezentacja klas pierwszych z całego powiatu i plebiscyt na najsympatyczniejszą klasę pierwszą. W powiecie pińczowskim wybrane zostały trzy najsympatyczniejsze klasy.

Klasa z pierwszego miejsca weźmie udział w wyprawie do JuraParku w Bałtowie. Wśród atrakcji: zwiedzanie JuraParku z przewodnikiem , Prehistorycznego Oceanarium, Muzeum Jurajskiego, wycieczka po Zwierzyńcu Bałtowskim, przejazd Kolejką Bałtowską, warsztaty plastyczne. Uczniowie mają zapewniony transport. Dodatkowo każdy uczeń klasy, która zajmie miejsce pierwsze w powiecie otrzyma książeczkę Zagadki Drogowe od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz upominki od Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Wszystkie klasy walczyły o nagrody główne w województwie.

Głosowanie zakończyło się w środę 28 grudnia o godzinie 24.