• kamien.jpg
 • panorama.jpg
 • plac_zabaw.jpg
 • szkola.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola5.jpg

Dzień Babci i Dziadka na sportowo

   W naszej szkole corocznie organizujemy uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka. W tym roku to święto chcieliśmy uczcić w inny sposób. 22 stycznia 2014r. odbyła się impreza „Dzień Babci i Dziadka na sportowo”. W przygotowania uroczystości zaangażowaliśmy nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców uczniów. Przygotowany turniej gier i zabaw, w którym uczestniczyli rodzice i ich dzieci stał się wielkim przeżyciem dla zgromadzonych na sali gimnastycznej gości.

Rajd do Kliszowa „Tożsamość i Pamięć”

13 października 2013 roku już po raz dwunasty odbył się rajd pieszy "Tożsamość i Pamięć” Kliszów'2013. Rajd organizowany jest w celu upamiętnienia słynnej bitwy, którą stoczono w 1702 roku w czasie III wojny północnej. Jak co roku  harcerze Drużyny Harcerskiej im. Mikołaja Kopernika z Michałowa i zuchy gromady zuchowej „Polne kwiatki” z naszej szkoły brali w nim udział.

 "Jesteśmy nadzieją piłki ręcznej"

Rok 2011

Najbardziej popularną grą zespołową w naszej szkole jest piłka ręczna. Jeżdżąc na mecze zespołu Vive Targi Kielce uczniowie naszej szkoły mają możliwość na żywo obserwować mistrzowską grę piłkarzy ręcznych.

Zajęcia na stoku

NARTY NA START

    W dniu 6 lutego 2014r. w ramach Akcji „Narty Dzieciom” 15 uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Michałowie wzięło udział w zajęciach, w trakcie których odbywała się nauka jazdy na nartach.

 • efs.gif
 • logo---plansza-z-miejscem-na-logo-Pastwa-placwki-z-ZPO.jpg
 • men.gif
 • pierwszaki.gif
 • pierwsze1.gif
 • PLAKAT-NA-TRON-INTERNETOW.jpg
 • wosp.gif