• kamien.jpg
 • panorama.jpg
 • plac_zabaw.jpg
 • szkola.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola5.jpg

12 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klasy I Gimnazjum.  Na uroczystość przybył zaproszony pan Mirosław Walasek Wójt Gminy Michałów.
 Uczniowie kl I Gimnazjum ślubowali w obecności zaproszonych gości, rodziców, rady pedagogicznej, pani Edyty Zych dyrektora naszej szkoły, wychowawczyni pani Jolanty Pikus oraz kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej i gimnazjum.


 Starsi koledzy z klasy II Gimnazjum przygotowali dla uczniów wstępujących do braci gimnazjalnej Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie otrzęsiny. Motywem przewodnim tegorocznej zabawy był  kosmos. Zabawa była przednia. Wszyscy bawili dobrze się. Było dużo śmiechu. Wychowawczyni otrzymała w prezencie od klasy II gimnazjum na pamiątkę własną karykaturę.

 • efs.gif
 • logo---plansza-z-miejscem-na-logo-Pastwa-placwki-z-ZPO.jpg
 • men.gif
 • pierwszaki.gif
 • pierwsze1.gif
 • wosp.gif