• kamien.jpg
 • panorama.jpg
 • plac_zabaw.jpg
 • szkola.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola5.jpg

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu edukacyjnego ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, organizowanego przez Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela sieci sklepów Biedronka. Sieć ta promuje czytelnictwo za pośrednictwem najnowszej akcji ,,Gang Słodziaków”, w ramach której chce zachęcić dorosłych, by codziennie czytali dzieciom, a my jej w tym pomożemy. Wspólnym celem  akcji jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III. Moda na codzienne czytanie została zainicjowana konkursem pięknego czytania przez dobrze czytających uczniów klas I-III. Pretekstem do tego była niezwykła książka „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, opowiadająca o przygodach sympatycznej paczki przyjaciół z leśnej polany.   Nagrodami dla zwycięzców konkursu były oczywiście Słodziaki – Pluszaki. Nauczyciele naszej szkoły bardzo chętnie czytają dzieciom książki na zajęciach dodatkowych. Zajęcia te cieszą się dużą popularnością wśród uczniów, którzy w ten sposób rozwijają swoją pasję czytania. Uczniowie z kolei przenoszą modę na codzienne czytanie do domu, za co dziecko otrzymuje naklejkę Słodziaka oczywiście.

https://www.google.pl/search?q=gang+s%C5%82odziak%C3%B3w&tbm=isch&tbs=rimg

 • efs.gif
 • men.gif
 • pierwszaki.gif
 • pierwsze1.gif
 • wosp.gif