Komunikat

Komunikat Wójta Gminy Michałów dotyczący Samorządowego Przedszkola w Michałowie, Oddziałów Przedszkolnych przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Michałowie, Samorządowego Przedszkola w Górach, Samorządowego Przedszkola w Sędowicach, Samorządowego Przedszkola w Węchadłowie.

W związku z informacjami przekazanymi przez premiera Mateusza Morawieckiego na konferencji prasowej, dotyczącej m.in. otwarcia żłobków i przedszkoli oraz po naradzie z Dyrektorami Zespołów Placówek Oświatowych z terenu Gminy Michałów i przeanalizowaniu sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy, podjąłem decyzję o nieotwieraniu wyżej wymienionych placówek od 6 maja do odwołania. Moja decyzja powodowana jest troską o zdrowie i życie mieszkańców.

O wszystkich decyzjach, będę Państwa na bieżąco informował.

Wójt Gminy Michałów
                                                                       Mirosław Walasek