Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Z dniem 1 września 2021 roku Zespół Placówek Oświatowych w Michałowie rozpoczyna nowy rok szkolny 2021/2022 w formie tradycyjnych zajęć budynku szkoły i przedszkola.
Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego będą miały charakter indywidualnych spotkań wychowawców z uczniami poszczególnych klas i oddziałów przedszkolnych.
Szczegółowe informacje na temat organizacji inauguracji roku szkolnego:
1. Inauguracja roku szkolnego 2021/22 rozpocznie się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Michałowie o godzinie 8.15.
2. Rozpoczęcie roku odbędzie się w poszczególnych salach lekcyjnych zgodnie z tabelą.

TABELA

3. Na rozpoczęcie roku szkolnego zapraszamy tylko Rodziców uczniów klasy 1 oraz dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii (Uczniów i Rodziców obowiązuje maseczka).
4. Uczniowie szkoły podstawowej są zobligowani zabrać ze sobą, obuwie na zmianę. Uczniowie klas: IIa, IIb, III,IV, V, VI, VIIA, VIIB, VIII.
5. W trakcie przejazdu autobusem do i ze szkoły uczeń jest zobowiązany do zakrywania nosa i ust.
6. Dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III wchodzą do szkoły wejściem od strony placu zabaw.
7. Uczniowie klas IV – VIII wchodzą do szkoły wejściemgłównym. Przy wejściu do szkoły każdy ma obowiązek dezynfekcji rąk.
8. Inauguracja roku szkolnego 2021/2021 dla przedszkola, oddziałów przedszkolnych w sprzyjających warunkach może odbyć się na boisku wielofunkcyjnym.

Z poważaniem Edyta Zych
                                                      Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie