INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI DO KLASY PIERWSZEJ SAMORZĄDOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MICHAŁOWIE
NA ROK SZKOLNY 2021/22
Informuję, że zostało zakończone postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej Samorządowej Szkoły Podstawowej w Michałowie, na rok szkolny 2022/23.
W wyniku postępowania rekrutacyjnego wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wniosek zostały przyjęte. O wynikach rekrutacji wnioskujący zostali poinformowani telefonicznie.
Przypominam o obowiązku złożenia przez rodzica kandydata w terminie do 24 czerwca 2022r. potwierdzenia woli przyjęcia, w postaci pisemnego oświadczenia.
                                                                                                                                                         Edyta Zych
                                                                                                                                                         dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie