Sprawozdanie z dnia FAIR PLAY zorganizowanego w szkole Podstawowej w Michałowie

Dnia 21.09.2023 r. Uczniowie klas 4-8 w zajęciach wf odbyły się prelekcje o zasadzie Fair Play

W sporcie, o precyzyjnych w skutkach jej łączenia przez sportowców, uczniowie podawali przykłady zachowań nie-fair w sporcie, w szkole i w życiu codziennym.

Podsumowaniem obchodów dnia Fair Play w klasach starszych był wspólny bieg dookoła boiska

Który prowadzili nauczyciele w obchodach Dnia Fair Play wzięło udział uczniów klas 4-8.

W dniu 26.09 uczniowie klas 1-3 wzięli udział w pogadance na temat zasad Fair Play.

Następnie uczniowie ochoczo przystąpili do biegu bieg dla wszystkich uczniów klas 1-3.

Przed bieganiem czas wypełniła krótka pogadanka o najważniejszej zasadzie w sporcie jaką jest ,,Fair Play-czysta gra"

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w biegu.

Najważniejszym aspektem nie była tu rywalizacja i wygrywanie, ale dobra zabawa i szacunek , Poszanowanie dla przeciwnika.