Witajcie drodzy Uczniowie w nowym roku szkolnym!

W dniu 2 września uroczyście został rozpoczęty rok szkolny 2024/2025.  Pani Edyta Zych Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie powitała radośnie przedszkolaków, uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Na uroczystm rozpoczęciu roku szkolnego swoją obecnością zaszczycili Pan Bogusław Kowalczyk Wójt Gminy Michałów i Ksiądz Proboszcz Parafii Michałów Sławomir Olszewski. Na twarzach uczniów widać było uśmiech więc chyba tęskniki za szkołą. W tym dniu również złożyli Ślubowanie uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej. Pierszoklasiści byli uśmiechnięci choć lekko wystraszeni, a w oczach rodziców widać było przejęcie. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Każdy uczeń przypieczętował treść ślubowania własnym odbiciem linii papilarnych w obecności wychowawczyni Pani Anny Golik. Na uroczystość przybyła także Pani Anita Koniusz Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, która złożyła uczniom i ich rodzicom życzenia na rozpoczęcie ścieżki edukacyjnej. Pierwszoklasiści otrzymali w prezencie upominki na dobry start. Rodzice uczniów również postarali się o wyprawkę dla swoich dzieci. Uczniowie byli szczęśliwi z przyjęcia do grona uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie. Życzymy im POWODZENIA i SUKCESÓW.

• n1.jpg
  • zrzut_ekranu_2024-09-17_141907.png