• kamien.jpg
 • panorama.jpg
 • plac_zabaw.jpg
 • szkola.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola5.jpg

Dzień 28 X 2016 roku w naszej szkole to bardzo ważna data dla uczniów klasy pierwszej.
W tym bowiem dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Michałowie. W uroczystości tej wzięli udział wszyscy uczniowie z ZPO w Michałowie wraz z wychowawcami, pani Dyrektor Edyta Zych, Wójt Gminy Michałów Mirosław Walasek, pani Inspektor ds. oświaty Agnieszka Bochen oraz licznie zgromadzeni rodzice uczniów naszej szkoły.


Przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego. Klasa I przygotowała na dzień ślubowania część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed licznie zgromadzoną publicznością. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Aktu pasowania dokonała pani Dyrektor dużym, symbolicznym ołówkiem.
Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie. Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.

                                                                                                  Wychowawca klasy I
                                                                                                   Beata Buczak

 • efs.gif
 • logo---plansza-z-miejscem-na-logo-Pastwa-placwki-z-ZPO.jpg
 • men.gif
 • pierwszaki.gif
 • pierwsze1.gif
 • wosp.gif