• kamien.jpg
 • panorama.jpg
 • plac_zabaw.jpg
 • szkola.jpg
 • szkola2.jpg
 • szkola3.jpg
 • szkola5.jpg

  W piątek, 12 października  w naszej szkole, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z „Pasowaniem pierwszoklasistów na ucznia”.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Edyta Zych, która powitała licznie przybyłych gości oraz złożyła życzenia wszystkim pracownikom placówki  z okazji ich święta. Następnie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne niezwykle przejęte i lekko stremowani    –pierwszoklasiści. Nasi milusińscy stanęli jednak na wysokości zadania i  dali niezwykły popis swoich umiejętności artystycznych.
 Po występach dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, po czym pani dyrektor dokonała pasowania każdego dziecka na ucznia. Na pamiątkę tego niecodziennego wydarzenia wszyscy nowo przyjęci w poczet szkoły otrzymali dyplom.                                                  
Kolejnym punktem programu były występy w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Artyści pięknie zaprezentowali się przed swoimi nauczycielami i gośćmi. Przedstawili program artystyczny, w którym złożyli podziękowania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie swoje życzenia z okazji Dnia Nauczyciela dołączył też Wójt Gminy Michałów  

 • efs.gif
 • logo---plansza-z-miejscem-na-logo-Pastwa-placwki-z-ZPO.jpg
 • men.gif
 • pierwszaki.gif
 • pierwsze1.gif
 • PLAKAT-NA-TRON-INTERNETOW.jpg
 • wosp.gif